Ana içeriğe atla

Fenerbahçe'den olay açıklama: Tüm Türkiye haklı olduğumuzu gördü

 Fenerbahçe, Trabzonspor maçının devre arasında karşılaşmanın hakemi Zorbay Küçük ile ilgili gündeme oturan bir paylaşım yaptı. 17. dakikada İrfan Can Kahveci'nin kırmızı kart gördüğü pozisyona dikkat çeken sarı-lacivertli kulüp, "Haklı olduğumuzu 17. dakikada tüm Türkiye gördü! TFF Yönetim Kurulu Üyesi olduğunu unutup hakem atamalarına yardımcı olan kişi er ya da geç hesap verecektir." ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'den Trabzonspor maçının devre arasında olay yaratacak bir açıklama geldi. Karşılaşmadan önce maça Zorbay Küçük'ün atanmasından endişe duyduklarını belirten sarı-lacivertli kulüp, yaptığı yeni açıklamayla "Tüm Türkiye haklı olduğumuzu gördü" dedi.

"GECE YARISI ATANAN HAKEM KONUSUNDA DUYDUĞUMUZ ENDİŞEYİ AÇIKLAMIŞTIK"

Fenerbahçe'den yapılan açıklamada, "Gece yarısı atanan hakem konusunda duyduğumuz endişeyi açıklamıştık! Haklı olduğumuzu 17. dakikada tüm Türkiye gördü! TFF Yönetim Kurulu Üyesi olduğunu unutup hakem atamalarına yardımcı olan kişi er ya da geç hesap verecektir." ifadeleri kullanıldı.

Fenerbahçe'den Trabzonspor maçının devre arasında gündeme oturan açıklama: Tüm Türkiye haklı olduğumu gördü

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

20 Bin Ukrayna'lı Türkiye'ye geldi

  Rusya ve Ukrayna arasındaki savaştan kaçmaya çalışan siviller, yakındaki ülkelere sığınıyor. Savaş nedeniyle bölgeden 1,5 milyona yakın göç dalgası beklenirken, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu şu ana kadar Türkiye'ye gelen Ukraynalı mülteci sayısının 20 bini aştığını belirtti. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ankara'da 'Başkent Trabzon Dernekleri Federasyonu 2'nci Olağanüstü Genel Kurulu'na katıldı. Burada konuşan Bakan Soylu Avrupa'nın ABD'nin vagonu olmaktan başka bir özelliği olmadığını söyledi. "TÜRKİYE'YE GELEN UKRAYNALI SAYISI 20 BİNİ AŞTI" ''Ukrayna'daki savaş nedeniyle başlayan göç hareketliliğine de değinen Bakan Soylu, "Hani güvenlik konseyiniz. Hadi çözün bakalım bu meseleyi. Yıllardan beri bizi terörün, milyonlarca göçün yanı başında bırakanlar, hadi hareket edin şimdi. Orada çoluk, çocuk, kadın hep beraber bir başka ülkeden bir başka ülkeye geçiyorlar. 1,5 milyonu aşan bir göçten bahsediliyor. Bize de üçüncü ülkele

Diyarbakır'da zabıtadan marketlere gece baskını

  Türkiye'de önceki gün çok sayıda vatandaş, marketlere giderek ayçiçeği yağı satın almak istedi. Ancak yeterli yağ olmasına rağmen stokçuluk yapan marketler, yağları rafların arkasına taşıdı. Diyarbakır'da gece saatlerinde stokçuluk yapan markete baskın gerçekleştiren zabıta, oyunu ifşa etti. Türkiye'de önceki gün yağ fiyatlarına zam geleceği yönündeki iddiaların ardından çok sayıda vatandaş marketlere akın etti. Fakat Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi bugün yaptığı açıklamada, söz konusu iddiaların gerçeği yansıtmadığını ve Türkiye'nin ayçiçek yağı stokunun bulunduğunu belirtti. Bakanın bu açıklamasıyla vatandaşlar biraz olsun rahatlarken, marketlere yapılan baskınların da detayları ortaya çıktı. RAFLARDAN KALDIRIP DEPOYA GÖTÜRMÜŞLER Diyarbakır 'ın Bağlar Belediyesi zabıta ekipleri, aralarında zincir marketlerin de bulunduğu birçok iş yerinin deposunda yüklü miktarda yağ ürünü ele geçirdi. Ürünlere el koyan ekipler, iş yerleri hakkında yasal süreç başlattı. Son